Wycieczka do Parku Rozrywki "Energylandia" w Zatorze

W dniu 15 wrzenia 2021 roku uczniowie klasy V, VII i VIII wraz z opiekunami p. B. Nowakiem, R. Grocholą,  J. Kozioł i D. Kantor pojechali na wyjątkową wycieczkę do Parku Rozrywki w Zatorze. Energylandia to największy w Polsce park rozrywki , przeznaczony zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Znajduje się w nim wiele różnego rodzaju nowoczesnych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Każdy zatem znalazł tam coś dla siebie. Uczestnicy w doskonałych humorach spędzali czas, a siły regenerowali odwiedzając punkty gastronomiczne usytuowane na terenie Energylandii. Wyjazd spełnił ich oczekiwania. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że jeszcze raz muszą tam pojechać.