Konkurs „ZAGRAJ Z EKONOMIKIEM”

16 kwietnia 2021r. uczniowie naszej szkoły z kl VIII: Jakub Bal, Paweł Ryba i Kacper Smoter, pod opieką M. Janigi, poznawali elementy wiedzy ekonomicznej i specyfikę zawodów: technik ekonomista, technik handlowiec i technik rachunkowości. Jako drużyna wzięli udział w konkursie „ZAGRAJ Z EKONOMIKIEM”. Składał się on z 3 części. W pierwszym etapie konkurs uczniowie wzięli udział w krótkim szkoleniu, które wprowadzało też w temat i zasady gry. W drugim etapie wzięli udział w grze edukacyjnej (online przygotowanej przez NBP), a w trzecim rozwiązywali testzwiązany z zagadnieniem ekonomicznym, będącym tematem przewodnim szkolenia i gry.

Po podsumowaniu wyników nasza szkoła zajęła 4 miejsce (wyróżnienie).

Zawody odbywały się  przy zachowaniu procedur bezpieczeństwa w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.